Prihlásenie

Vážení zákazníci,

V priebehu nasledujúcich vianočných sviatkov dôjde k obmedzeniu prevádzky. Objednávky, ktoré majú byť expedované ešte pred vianočnými sviatkami je nutné odoslať najneskôr do štvrtka 19.12.2019 do 10:00 hod. V roku 2020 začneme tovar expedovať 3. 1. 2020. Tovar Mac Toys bude z dôvodu inventúry možné objednávať od 8. 1. 2020.


Krásne prežitie vianočných sviatkov a štastný nový rok 2020.

 

rc auta jada vaporacer sk

Vitajte na webových stránkach spoločnosti MPK Toys CZ s.r.o. – veľkoobchodu s hračkami

MPK Toys s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá patrí k špičke medzi veľkoobchodmi zaoberajúcimi sa veľkoobchodným predajom hračiek v Slovenskej republike.

MPK Toys s.r.o. zastupuje na tuzemskom trhu svetoznáme hračkárske značky ako LEGO, Mattel, Hasbro, Simba Toys a ďalšie. Okrem týchto značiek spoločnosť MPK Toys s.r.o. zastupuje celý rad exkluzívne – medzi, ktoré patrí napríklad Ravensburger, John, Klein, Bontempi, či Nikko.

Všetky hračky týchto značiek expedujeme z vlastných skladov, čo umožňuje veľkú flexibilitu v dodávkach a eliminuje dodatočné náklady na prenájom skladových priestorov.

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. ponúka svojím zákazníkom široký sortiment hračiek tej najvyššej kvality a profesionálny prístup vo všetkých oblastiach spolupráce.

Ak hľadáte spoľahlivého obchodného partnera v oblasti hračiek, hľadáte MPK Toys CZ s.r.o..