Prihlásenie

O spoločnosti

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. bola založená v roku 1992 pod menom Keller Pyro, spol. s r.o.. Behom uplynulých rokov sa menila nielen vnútorná štruktúra spoločnosti, ale aj jej názov. V súčasnej dobe má spoločnosť sídlo v Unhošti, kde sa taktiež nachádza aj centrálny sklad spoločnosti.

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. se behom mnohoročnej nepretržitej činnosti a rozvoja vypracovala do súčasnej podoby. Teraz patrí k špičke medzi veľkoobchodmi zaoberajúcimi sa predajom hračiek na tuzemskom trhu. Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. má vo svojom portfóliu celosvetovo známe značky ako je LEGO, Mattel, Hasbro, Simba Toys, Ravensburger, Nikko, John, Klein, Bontempi a ďalšie. Veľa zo zastupovaných značiek má spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. tú česť zastupovať na tuzemskom trhu exkluzívne.

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. ponúka svojím obchodným partnerom širokú ponuku hračiek tej najvyššej kvality a profesionálny prístup vo všetkých oblastiach spolupráce.

Za spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. hovorí bohatá história a odvedená práca. Ak hľadáte spoľahlivého obchodného partnera v oblasti hračiek, stavte na MPK Toys CZ s.r.o..

Zaujíma Vás bližšia spolupráca s MPK Toys CZ s.r.o.? Neváhajte nás kontaktovať.