Prihlásenie

Prečo nakupovať u nás

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. je špičkou medzi veľkoobchodmi zaoberajúcimi sa predajom hračiek. Pýšime sa faktom, že sme česko - slovenskou veľkoobchodnou firmou pôsobiacou na trhu viac ako 20 rokov, čo z nás robí veľkoobchodnú firmu s najdlhšou históriou v hračkárskom odvetví v Českej a Slovenskej  republike. V priebehu rokov sme sa stali dodávateľom mnoho významných tuzemských aj medzinárodných hračkárskych firiem, ako sú LEGO, Mattel, Hasbro, Zapf Creation, Ravensburger, Nikko, Klein, John, a ďalšie. 

Ku každému z našich zákazníkov pristupujeme individuálne a podľa ich výsledkov optimalizujeme ich obchodné podmienky a systém zliav tak, aby sme podporovali ich rozvoj. O našich zákazníkov sa starajú 5 obchodný zástupcovia pre Českú republiku,  2 obchodný zástupcovia pre  Slovenskú Republiku a jednotliví „Brand Manageri“, ktorí poskytujú kompletné informácie a podklady svojich značiek. 

Tovar je možné objednávať prostredníctvom komfortného internetového objednávkového on-line prostredia B2B, kde zákazníci dostanú plnú podporu a všetky dostupné informácie o tovare, e-mailom či offline systémom. 

Okrem širokého sortimentu a exkluzívneho zastúpenia značiek Nikko, Ravensburger, Klein, John, ... a ďalších významných značiek, naším zákazníkom poskytujeme kvalitný a prepracovaný logistický systém, ktorý nám umožňuje dodanie objednaného tovaru do troch pracovných dní. 

V neposlednej rade Vám ponúkame nákup tovaru bez platby za dopravu a to pri splnení odberu tovaru nad 200 € bez DPH v cenách VOC na jednotlivú objednávku. 

Zákaznícku podporu dopĺňa naše marketingové oddelenie, ktoré rieši otázky propagácie, podpory predaja a PR individuálne podľa potrieb každého nášho zákazníka. Každý rok pripravujeme rad POS materiálov, plagátov na akčné položky či položky s TV reklamou a vianoční katalóg, ktorému predchádza stretnutie všetkých našich odberateľov nazývané „Hviezdné Vianoce“. Behom tohoto stretnutia predstavujeme položky vianočnej ponuky, pripravujeme ponuku výhodných nákupov, poskytujeme informácie o TV reklamách a plnú konzultáciu a ukážku tovaru na našej vzorkovej predajni. Predaje nášho sortimentu pravidelne podporujeme radou TV reklám, ktoré sa v priebehu vianočnej sezóny vysielajú na najsledovanejších TV kanáloch. 

Ďakujeme Vám, že ste prejavili záujem sa zoznámiť s našou spoločnosťou MPK Toys CZ s.r.o. V prípade, že Vás naša široká ponuka sortimentu a zákaznícka podpora oslovila a chceli by ste sa stať naším novým zákazníkom, vyplňte zmluvu a odošlite ju spolu s platobnými podmienkami  na našu adresu. Všetky bližšie informácie ohľadom registrácie nájdete v záložke „Ako sa stať naším zákazníkom?“ 

Budeme sa tešiť na ďalší kontakt a našu budúcu spoluprácu.