Prihlásenie

Zastúpenie značiek

John

John je nemecká spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým výrobou nafukovacích hopsadiel a lôpt v krásnych a populárnych motívoch pre deti. V sortimente spoločnosti John sú tiež položky ako detské stany a spacie vaky a to opäť v populárnych detských motívoch ako medvedík Pú, Princezny, Spiderman a ďalšie.

Klein

Spoločnosť Klein bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinem a jeho ženou Marií ako továreň na výrobu metiel. V súčasnej dobe je firma Klein jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek a je lídrom vo viacerých produktových skupinách. Spoločnosť Theo Klein GmbH je partnerom značiek: Bosch, Miele, Vileda a ďalších.

Na tuzemskom trhu sa môžete stretnúť napríklad s výrobkami: detská kuchynka značky Miele, upratovací set značky Vileda, detská vŕtačka alebo detský kufrík s naradím značky Bosch.

Nikko

Príbeh značky Nikko sa začal písať vo februári roku 1958, kedy bola založená malá továreň v Japonsku. Vedľa diaľkovo ovládaných produktov sa špecializovala aj na výrobu kovových foriem.

V súčasnej dobe sa Nikko snaží vytvárať hračky na diaľkové ovládanie s tou najvyššou úrovňou kvality. Výrobky sú testované za extrémnych podmienok, aby sa potvrdilo, či majú dostatočnú kvalitu a výdrž na to, aby sa mohli pýšiť značkou Nikko.

Supermag

Supermag sú magnetické stavebnice, ktoré sú veľmi dômyselné a skladajú sa z magnetických tyčiniek Supermag a poniklovaných guľôčok Supermag. Vďaka tomu stavebnica ponúka neobmedzené množstvá kombinácií. Magnetická stavebnica Supermag rozvíja kreativitu, jemnú motoriku a priestorové vnímanie. Vďaka špeciálnej technológii výroby sú tyčinky veľmi silne zmagnetizované a k jednému dielu tak môžete pripojiť až 50 iných dielov stavebnice.

Hauck

Hauck je nemecká firma založená na začiatku 20. storočia so zameraním na výrobu a distribúciu detských hračiek a doplnkov. Firma si zakladá na kvalite a bezpečnosti svojich výrobkov. Použitie netoxických materiálov na výrobu je samozrejmosťou. Všetky výrobky spĺňajú medzinárodné normy a sú prísne testované a certifikované.

Style me up

Pre malé parádnice, ktoré si chcú vytvárať svoje vlastné a originálne šperky a navrhovať odevy. Kreatívne sady obsahujú všetko potrebné k výrobe šperkov a doplnkov. Výrobky podnecujú detskú kreativitu, predstavivosť, trpezlivosť a jemnú motoriku.

Ravensburger

Nemecká firma Ravensburger je popredným dodávateľom puzzle, hier a ďalších výrobkov po celom svete. Jej história presahuje až do roku 1883 a od tej doby se modrý trojuholník loga Ravensburger stal predovšetkým synonymom pre puzzle. Spoločnosť Ravensburger sa však nezaoberá len výrobou puzzle, ale tiež sa veľmi aktívne venuje vývoju a výrobe stolných hier, doplnkov k puzzle a ďalším produktom, ktoré nájdete v našej ponuke.

Millaminis

Millaminis je stavebnica pre najmenších, ktorá umožňuje bezpečnú zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdelávací a interaktívny charakter a rastie s dieťaťom. Stavebnice Millaminis majú garanciu kvality a bezpečnosti. Stavebnice Millaminis sa vyrábajú v ČR.

Spin Master

Spin Master je jedna z vedúcich celosvetových spoločností, pôsobiaca v detskom zábavnom priemysle a zaoberajúca sa hlavne vývojom, výrobou a predajom širokého portfólia značkových hračiek, spoločenských hier a tiež zábavných programov pre deti. Spin Master je známy značkami, ktoré vyhrávajú celosvetové ocenenia v tomto priemysle, ako sú Hatchimals, Bunchems, PawPatrol, Meccano, Bakugan, Air Hogs, Zoomera a ďalšie. Spin Master patrí medzi niekoľko svetových producentov, ktorí produkujú seriálové príbehy k svojim značkám a zároveň úspešne podporujú tieto značky aj licenčnými produktmi. Medzi najznámejšie seriálové hity patrí Bakugana alebo súčasný hit PawPatrol, ktorý sa vysiela v 160 krajinách sveta.