Prihlásenie

Vážení zákazníci,

v dňoch 13. - 15.7.2020 sa bude konať pravidelná inventúra firmy MPK Toys CZ. V týchto dňoch nebude možné tvoriť objednávky, zároveň nebudú dostupné žiadne informácie o výške skladu.

Posledným dňom príjmu a expedície objednávok bude štvrtok 9.7.2020 do 12.00 hodín a prvým dňom balenie tovaru po inventúre bude štvrtok 16.7.2020.

Ďakujeme za pochopenie

 

Zákaznícke stretnutia

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. už tradične pripravuje pre svojich obchodných partnerov priamo na centrále spoločnosti vlastní veľtrh hračiek - Hviezdné prezentácie.

Tento veľtrh hračiek sa každoročne uskutočňuje na prelome mája a júna a jeho účelom je predstavenie kompletnej vianočnej ponuky hračiek, možnosť výhodných nákupov, výmena poznatkov a diskusia. Neoddeliteľnou súčasťou týchto veľtrhov je aj ich neformálna stránka, ktorá dáva priestor hrám a zábave. 

Hviezdné prezentácie sú ucelenou ponukou vianočných položiek, vrátane návštevy vzorkovej predajne, kde môžu obchodní partneri individuálne diskutovať s brand manažermy nad jednotlivými položkami. Behom času stráveného na vzorkovej predajni je možné si všetky hračky aj osobne vyskúšať. Obchodní partneri taktiež získavajú cenné informácie o plánovaných televíznych kampaniach, ktoré sú dôležitým impulzom k nákupu. 

Súčasťou veľtrhu je možnosť uzatvoriť vianočné predobjednávky za výnimočne výhodných podmienok. 

Hviezdné prezentácie si získavajú stále väčšiu popularitu nielen medzi našimi obchodnými partnermi, ale i medzi médiami.