Prihlásenie

Vážení zákazníci,

aj v tejto neľahkej dobe fungujeme, spracovávame Vaše objednávky a tovar expedujeme. V rámci minimalizácie rizika sme obmedzili prevádzku v administratívnej časti našej centrály, ale i naďalej sme pripravení reagovať na Vaše požiadavky a vzájomne si pomôcť súčasnú situáciu zvládnuť.

 

Všetkým prajeme pevné zdravie

Tým MPK Toys CZ

 

Zákaznícke stretnutia

Spoločnosť MPK Toys CZ s.r.o. už tradične pripravuje pre svojich obchodných partnerov priamo na centrále spoločnosti vlastní veľtrh hračiek - Hviezdné prezentácie.

Tento veľtrh hračiek sa každoročne uskutočňuje na prelome mája a júna a jeho účelom je predstavenie kompletnej vianočnej ponuky hračiek, možnosť výhodných nákupov, výmena poznatkov a diskusia. Neoddeliteľnou súčasťou týchto veľtrhov je aj ich neformálna stránka, ktorá dáva priestor hrám a zábave. 

Hviezdné prezentácie sú ucelenou ponukou vianočných položiek, vrátane návštevy vzorkovej predajne, kde môžu obchodní partneri individuálne diskutovať s brand manažermy nad jednotlivými položkami. Behom času stráveného na vzorkovej predajni je možné si všetky hračky aj osobne vyskúšať. Obchodní partneri taktiež získavajú cenné informácie o plánovaných televíznych kampaniach, ktoré sú dôležitým impulzom k nákupu. 

Súčasťou veľtrhu je možnosť uzatvoriť vianočné predobjednávky za výnimočne výhodných podmienok. 

Hviezdné prezentácie si získavajú stále väčšiu popularitu nielen medzi našimi obchodnými partnermi, ale i medzi médiami.